January 29, 2022

Games

Team Opponent From To Location
PeeWee B2 Blue TBD - Woodbury Ice Fest 12:00 AM 1:00 AM HealthEast Sports Center
15U B TBD - MYHA Tournament 12:00 AM 1:00 AM Scheels Arena (Midblock South)
PeeWee B1 TBD - Woodbury Rumble 12:00 AM 1:00 AM HealthEast Sports Center
Junior RiverHawks Cheetahs, Junior RiverHawks Mustangs, Junior RiverHawks Panthers, Junior RiverHawks Wildcats, U8 Coaches Jr Riverhawks GAMES 8:30 AM 9:30 AM STMA Gold
Gold B - Golden Knights, Gold B - Wild FULL Ice: Mite Gold B Wild vs Mite Gold B Golden Knights 9:30 AM 10:30 AM STMA Blue
PeeWee AA Moorehead 9:30 AM 10:45 AM Cullen Hockey Center - Moorhead Youth Hockey
PeeWee B2 Blue Woodbury White 10:40 AM 11:55 AM HealthEast Sports Center
PeeWee B1 Gold Chaska Chanhassen 11:50 AM 1:05 PM Health East Sports Center - East Rink
Squirt A West Fargo 12:00 PM 1:15 PM Roseau Memorial Arena
Squirt C Litchfield 12:00 PM 1:00 PM STMA Blue
STMA Black 16 Lakeville 12:15 PM 1:45 PM STMA Gold
Squirt B1 Woodbury Black 1:00 PM 2:00 PM HealthEast Sports Center
15U A Elk River 1:00 PM 2:30 PM Monticello - Moose
Bantam B1 Buffalo 1 1:00 PM 2:30 PM Buffalo - New
Squirt B2 Gold Monticello 1:15 PM 2:15 PM Breezy Point Resort
12U B1 Buffalo 1:15 PM 2:30 PM STMA Blue
Squirt B2 Blue Buffalo 2:45 PM 3:45 PM Buffalo - New
Gold A Capitals Anoka A 3:10 PM 4:10 PM Anoka Area Ice Arena
12U A Willmar 3:45 PM 5:00 PM Willmar - Civic Center
10U B Red Buffalo Purple 4:00 PM 5:00 PM Buffalo - New
15U B TBD 5:00 PM 5:00 PM Moorhead Tournament
10U B White Buffalo Black 5:15 PM 6:15 PM Buffalo - Peterson
PeeWee B1 Gold Woodbury Black 5:20 PM 6:35 PM Health East Sports Center - West Rink
Squirt B1 Woodbury Royal 5:40 PM 6:40 PM Doug Woog Arena
PeeWee B2 Gold Roseville 5:50 PM 7:05 PM Furniture and Things Community Event Center
Bantam B2 Blue Buffalo 6:30 PM 8:00 PM STMA Blue
PeeWee B1 Blue St Cloud 7:00 PM 8:15 PM MAC - Ritsche
Squirt A Roseau 7:00 PM 8:15 PM Roseau Memorial Arena
Gold A Capitals Andover A 7:50 PM 8:50 PM Anoka Area Ice Arena
PeeWee B2 Blue Minnetonka Black 8:00 PM 9:15 PM Doug Woog Arena
STMA Blue B Rogers 8:50 PM 10:20 PM Super Rink 5

Practices

Teams From To Location
Blue - Gophers, Blue - Huskies, Blue - Mavericks, Blue - Bulldogs 7:00 AM 8:00 AM STMA Blue
8U Blue Jaguars, U8 Coaches Gold and Blue, 8U Blue Lynx, 8U Gold A Whitecaps 7:15 AM 8:15 AM STMA Gold
Silver - Gusties, Silver - Johnnies, Silver - Pipers, Silver - Tommies 8:15 AM 9:15 AM STMA Blue
Junior Knights - Elks, Junior Knights - Norsemen, Junior Knights - Cougars, Junior Knights - Tigers 9:45 AM 10:45 AM STMA Gold
Silver - Gusties, Silver - Johnnies, Silver - Pipers, Silver - Tommies, 8U Blue Jaguars, 8U Blue Lynx, Blue - Gophers, Blue - Huskies, Blue - Mavericks, Blue - Bulldogs, Junior RiverHawks Cheetahs, Junior RiverHawks Mustangs 10:45 AM 11:45 AM Blue Rink- Open Skate Mites/8U (Optional extra ice. No sticks, must wear helmet, must be registered mite/8u.)
Junior Knights - Wings, Junior Knights - Bears, Junior Knights - Bobcats, Junior Knights - Magicians 11:00 AM 12:00 PM STMA Gold
Bantam AA 2:00 PM 3:00 PM STMA Gold
10U A 2:45 PM 3:15 PM STMA Blue
10U A, 12U B2 3:15 PM 3:45 PM STMA Blue
12U B2 3:45 PM 4:15 PM STMA Blue
PeeWee A 4:30 PM 5:00 PM STMA Blue
Bantam B2 Gold, PeeWee A 5:00 PM 5:30 PM STMA Blue
PeeWee B2 Gold 5:00 PM 5:00 PM Elk River Tournament
Bantam B2 Gold 5:30 PM 6:00 PM STMA Blue
Bantam B2 Blue 6:15 PM 6:30 PM STMA Blue
Confirm Delete
Click the delete icon again to confirm. Click escape to cancel.