7:15pm
Squirt B1 Blue
Wayzata
Wayzata Wayzata
Tomorrow - 6:45pm
Wayzata
10U B Red
STMA Blue
Thursday - 8:00pm
OMGHA Whitecaps
Gold Hawks
Bloomington
Friday - 11:00am
Minnetonka
15U A
MAC Torrey
Friday - 1:30pm
Chaska/Chan SW Metro Forc
15U B
Plymouth Ice Center
Friday - 2:00pm
Bantam B1
OMGHA Black
New Hope Ice Arena
Friday - 2:00pm
Wayzata
12U B1
Willmar Civic Center
Friday - 6:40pm
Gold B - Golden Knights
Centennial
Centennial Sports Arena
Friday - 7:30pm
Junior Knights - Force
Buffalo Ducks
Sports Arena East
Friday - 7:30pm
10U A
Mound
Mound Mound
Friday - 7:30pm
Minneapolis Black
Peewee B1
3700 Monterey Dr
Friday - 8:15pm
OMGHA U8 Whales
Gold Eagles
Bloomington Ice Garden
Saturday - TBD
TBD
Bantam B1
New Hope Ice Arena
Saturday - TBD
15U B
TBD
Plymouth Ice Center
Saturday - TBD
TBD
15U A
Saturday - 8:00am
Silver Johnnies
Silver - Gusties
STMA Blue
Saturday - 8:00am
Silver Pipers
Silver - Royals
STMA Blue
Saturday - 8:00am
Silver Gusties
Silver - Johnnies
STMA Blue
Saturday - 8:00am
Silver Royals
Silver - Pipers
STMA Blue
Saturday - 9:00am
AVB Eagles 8U Advanced
Gold Hawks
Bloomington
Saturday - 9:15am
Blue - Falcons
Central MN Riverblades Gr
Sports Arena East
Saturday - 9:15am
Blue - Ravens
Central MN Riverblades Bl
Sports Arena East - Zamboni Side
Saturday - 11:45am
Junior RiverHawks - Blue
Buffalo Stars
Sports Arena East
Saturday - 11:45am
Junior Knights - Lancers
Hutchinson Yellow
Sports Arena East
Saturday - 12:45pm
Junior Knights - Phantoms
Monticello Beavers
Scheels Athletic Complex
Saturday - 12:45pm
Junior Knights - Stampede
Buffalo Maple Leafs
Scheels Athletic Complex
Saturday - 1:00pm
Junior RiverHawks - Cardi
Riverblades Red
Sports Arena East
Saturday - 1:00pm
Litchfield/DC
Squirt C
STMA Blue
Saturday - 2:15pm
Armstrong Cooper
Squirt A
STMA Blue
Saturday - 3:00pm
BGHC 8U Blue
Gold Eagles
Bloomington Ice Garden
Saturday - 3:15pm
Blue - Falcons
Rogers Blackhawks
Scheels Athletic Complex
Saturday - 3:30pm
Junior Knights - Force
River Lakes Red
Sports Arena East
Saturday - 4:30pm
Junior Knights - Phantoms
Buffalo Bruins
Scheels Athletic Complex
Saturday - 4:45pm
Gold B - Golden Knights
Shakopee M3 Black
Shakopee Ice Arena
Saturday - 5:15pm
Blue - Ravens
Central MN Riverblades Gr
Municipal Athletic Complex - Torrey Lobby
Saturday - 5:45pm
Junior Knights - Lancers
River Lakes White
Scheels Athletic Complex
Saturday - 5:45pm
Junior Knights - Stampede
Sartell Navy
Scheels Athletic Complex
Sunday - TBD
TBD
15U A
Sunday - 7:45am
Junior Knights - Lancers
Sartell Gray
Scheels Athletic Complex
Sunday - 8:00am
Junior RiverHawks - Blue
Riverblades Red
Herb Brooks National Hockey Center - Practice Rink
Sunday - 8:00am
Junior RiverHawks - Cardi
River Lakes Gray
Herb Brooks National Hockey Center
Sunday - 8:45am
Minnetonka
Blue - Huskies
STMA Blue
Sunday - 8:45am
Minnetonka
Blue - Mavericks
STMA Blue
Sunday - 10:00am
Minnetonka 8U Gophers
Gold Eagles
Bloomington Ice Garden
Sunday - 10:00am
Minnetonka
Blue - Bulldogs
STMA Blue
Sunday - 10:00am
Minnetonka
Blue - Gophers
STMA Blue
Sunday - 10:30am
Junior Knights - Phantoms
Monticello Mavericks
Herb Brooks National Hockey Center
Sunday - 10:30am
Junior Knights - Stampede
Sartell Teal
Herb Brooks National Hockey Center
Sunday - 11:45am
Blue - Falcons
Central MN Riverblades Bl
National Hockey Center (NHC)
Sunday - 1:00pm
Blue - Ravens
River Lakes Stars 8u
Scheels Athletic Complex - RDR Zamboni

About Us

The St. Michael-Albertville Youth Hockey Association is dedicated to providing a fun, fair and team-oriented hockey experience for youth at all skill levels. The association is focused on promoting player growth and development through organized and structured skill development that positively represents our communities and in the best interest of the skaters.

FOLLOW St. Michael - Albertville Youth Hockey

Confirm Delete
Click the delete icon again to confirm. Click escape to cancel.